17 grudnia w auli naszego  liceum odbyło sie spotkanie podsumowujące projekt
"Młodzi dla Regionu" finansowany ze środków powiatu nakielskiego na zajęcia pozalekcyjne.
mdr13b
Na spotkanie przybyli uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszej gminy, którzy od marca do października 2013 roku realizowali założenia projektu.Uczniowie naszej szkoły przygotowali prezentację multimedialną i wystawę zdjęć dokumentującą pracę w projekcie.
Zaproszono gości, którzy w trakcie trwania projektu służyli pomocą : pana Artura Michalaka, Przewodniczącego Rady Powiatu , pana Mariusza Piotrkowskiego, zastępcę Burmistrza Szubina, panią Renatę Kabulla , sekretarz Urzędu Miasta oraz panią Katarzynę Twardowską , która pomogła zorganizować zwiedzanie Telewizji Polskiej ( w tym możliwość zasiadania młodzieży na widowni programu "Tomasz Lis na żywo").

Teraz uczniów biorących udział w projekcie czekają wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej, której powołanie  jest efektem projektu "Młodzi dla Regionu".

mdr13t

zobacz zdjęcia: autor Natalia Stępniewska

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Wczoraj63
Tydzień240
Miesiąc1395
Wszystko138544

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42