W dniach 2 i 3 października uczennice naszej szkoły : Patrycja Stachowiak, Natalia Stępniewska, Ada Kubacka, Oliwia Piechowiak, Martyna Cieplińska , Kinga Wysocka wraz z opiekunem Eweliną Kapsą wyjechały do Warszawy .Wycieczka była kolejnym założeniem projektu "Młodzi samorządowcy na start" finansowanym ze środków Powiatu Nakielskiego na zajęcia pozalekcyjne.W projekcie biorą udział  uczniowie szkół ponadgimnazajalnych i gimnazjów gminy Szubin, w tym także radni Młodzieżowej Rady Miejskiej.
W czwartek zwiedziliśmy Sejm RP oraz spotkaliśmy się z Marszałkiem Sejmu p.Radosławem Sikorskim, a następnie zasiadaliśmy na widowni programu Agaty Młynarskiej "Świat się kręci". Gośćmi czwartkowego wydania byli : Paweł Królikowski, Andrzej Krzywy, Majka Jeżowska,Marcin Kydryński oraz Michał Urbaniak z córką Miką.Autografom i zdjęciom po nagraniu programu nie było końca.Pełni wrażeń z telewizji ruszyliśmy na nocne zwiedzanie stolicy.
Następnego dnia udaliśmy się do Pałacu Kultury i Nauki, gdzie mieści się siedziba Rady Miasta Stołecznego Warszawy i siedziba Młodzieżowej Rady Warszawy.Podziwialiśmy widoki z 20 piętra Pałacu Kultury.Wycieczkę zakończyło zwiedzanie nowoczesnej części Warszawy, m.in. Złotych Tarasów.Był to wspaniały, pełen wrażeń wyjazd, który z pewnością powtórzymy za rok.

Szczególne podziękowania składamy p.minister Teresie Piotrowskiej za pomoc w zorganizowaniu zwiedzania Sejmu i Pałacu Kultury oraz Patrykowi Dzikowskiemu za możliwość zasiadania na widowni programu "Świat się kręci".

Pozostałe zdjęcia z wyjazdu do stolicy autorstwa Natalii Stępniewskiej znajdują sie na naszym facebooku!

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wczoraj51
Tydzień164
Miesiąc1319
Wszystko138468

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42