Od soboty (10 marca ) nasza szkoła gości studentki z Rosji i Brazylii w ramach międzynarodowej wymiany studenckiej AIESEC.
Yelena z Kaliningradu i Bruna z Sao Paolo prowadzą zajęcia warsztatowe z uczniami wzbogacając ich wiedzę na temat obu krajów. W niedzielę (11 marca) studentki odwiedziły z członkami Klubu Europejskiego Lubostroń- dawną rezydencję rodziny Skórzewskich, która zrobiła ogromne wrażenie na gościach z zagranicy. Podczas wizyty w Szubinie Lena i Bruna odwiedzą szkolny Teatr Meandry oraz drużynę sanitarną działającą w naszej szkole.

W planach mają również przyjrzeć się tworzeniu ozdób wielkanocnych w Szubińskim Domu Kultury oraz uczestnictwo w biesiadzie polskiej przygotowanej specjalnie przez naszych uczniów dla zagranicznych gości.

aiesec12a 

zdjęcia 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj51
Tydzień139
Miesiąc1294
Wszystko138443

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42