Na pytanie,  Czy jest Pani / Pan za odnowieniem / rewitalizacją szubińskiego parku „Wesółka”, 1265 osób odpowiedziało TAK, natomiast 71 osób odpowiedziało NIE.

Na pytanie,  Czy wie Pani / Pan gdzie w Szubinie mieści się  park „Wesółka”, 1152 osoby odpowiedziały TAK, natomiast 184 osoby odpowiedziały NIE.

Według ankietowanych na terenie parku Wesółka w szczególności powinny być organizowne FESTYNY, tak odpowidziało 931 ankietowanych, następnie KONCERTY 810 ankietowanych i na końcu WERNISAŻE to zdanie 330 ankietowanych.

W odpowiedziach ankietowanych na pytanie „Co powinno znaleźć się na terenie szubińskiego parku „Wesółka”,   zauważyć MOŻNA,  że zdania są podzielone, natomiast w jednym ankietowani się zgadzają, najważniejszą inwestycją na wesółce jest zbudowanie OTWARTEJ SCENY – AMFITEATRU. Tak odpowiedziało 759 osób.
Na drugim miejscu uplasował się PARK LINOWY,  z liczbą głosów 646. Następnie PLAC ZABAW z liczbą głosów 461.
Mieszkańcy chcą również bezpieczeństwa w szubińskim parku Wesółka świadczy o tym fakt, iż kolejne miejsce zajęła kategoria : OŚWIETLENIE, MONITORING z liczbą 423 głosów.

Następnie w kolejności znalazły się : PUNKT GASTRONOMICZNY (421), ŚCIEŻKA ZDROWIA (373), STOŁY DO GRY W SZACHY, PING – PONGA ( 272), PARK REKREACJI DLA SENIORÓW (195) ORAZ SZLAK NORDIC WALKING (164).

Bardziej szczegółowe wynik dostępne będą na stronie I Liceum Ogólnokształcącego im. St. Wyspiańskiego w Szubinie (www.lo.szubin.net) oraz na stronach internetowych placówek kulturalnych.

Wyniki świadczą o tym, iż park „Wesółka” dla większości mieszkańców jest miejscem bardzo ważnym. Ludzie podczas przeprowadzania badania przytaczali anegdoty związane z parkiem „Wesółka”, z wielkim wzruszeniem wspominali lata świetności tego miejca . Jest to miejsce, ze wspaniałą historią, miejsce, które trzeba jak najszybciej reaktywować.

Młodzież przy współpracy z Muzeum Ziemi Szubińskiej i Biblioteką Rejonową w Szubinie planuje wydać folder dotyczący właśnie szubińskiego parku „Wesółka”, dlatego jeżeli ktoś z Państwa posiada jakiekolwiek pamiątki ( zdjęcia, filmy), które pokazują „Wesółkę” na przestrzeni lat, prosimy o kontakt z I Liceum Ogólnokształcącym w Szubnie.
 Tel. kont. 52 – 384 -39-42, osoba kontaktowa to koordynator projektu Ewelina Kapsa.

metryczka oglna p-e

metryczka oglna wiek

pyt 1 oglne

pyt 2 ogolne

pyt 3 ogolne

pyt 4 oglne

Wyniki ankiety opracował Patryk Dzikowski. 

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj68
Tydzień253
Miesiąc1408
Wszystko138557

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42