Nagrody za najlepsze wyniki w nauce i najwyższe średnie wręczyli pan dyrektor LO Stanisław Głowacki i przewodnicząca Rady Rodziców – pani Joanna Rygielska.
Wykaz uczniów którzy otrzymali świadectwo z wyróżnieniem.
 
Klasa I a
 Łukasz Woźniak - 4,95
Adrianna Kubacka- 4,75
 Patrycja Stachowiak- 4,75
 Klasa I b
 Filip Półtorak- 4,86
 Klasa II a
 Agnieszka Ślagowska- 4,92
 Klasa II b
 Alicja Lis- 4,92
Marta Szymaniak- 4,77
 Klasa II c
 Patrycja Rzekanowska- 5,00 ( została zgłoszona przez Radę Pedagogiczną do nagrody Prezesa Rady Ministrów).
 
Nagrodę specjalną- za działalność na rzecz szkoły otrzymał Mikołaj Kalinowski. Nagrodę ufundował pan Krzysztof Bak, właściciel i instruktor szkoły jazdy w Szubinie i jest nią bezpłatny kurs prawa jazdy kategorii B w jego szkole.
 Dyplomy za reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu powiatowym , jak i wojewódzkim otrzymali nasi sportowcy. Nagrody wręczali nauczyciele wf w liceum : pani Małgorzata Bielska-Pingot i pan Jacek Pingot.
 Za wyjątkowe osiągnięcia sportowe i udział w kadrze narodowej nagrodę otrzymał Michał Stodolny.
 Dyplomy i podziękowania otrzymali także członkowie Drużyny Sanitarnej i Klubu Wolontariusza.
 Nagrody książkowe otrzymali także uczestnicy Koła Biologicznego : Maria Wojtasik, Radosław Nowicki i Sebastian Rygielski.
 Wyróżniono także uczennice reprezentujące naszą szkołę na konkursach językowych : Martę Szymaniak, Martynę Thielmann i Karolinę Rachubińską.
 Dyplomy otrzymali z rąk pana Mariusza Zielińskiego  aktorzy z Teatru Meandry, którzy również spędzą kilka dni w ośrodku wypoczynkowym w Więcborgu.
 Na koniec uroczystości pożegnano księdza Artura Zarasia, który wyjeżdża na misję do Kazachstanu. Jego następcą w naszej szkole będzie ksiądz Karol Rawicz-Kostro, który został powitany przez społeczność szkolną.
 
Na zakończenie pan dyrektor oficjalnie ogłosił wakacje!!!
 
 
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj3
Wczoraj68
Tydzień253
Miesiąc1408
Wszystko138557