MÓJ DZIEŃ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

dp2013e

autor zdjęć - pani Eliza Radzikowska-Białobrzeska
źródło : Kancelaria Prezydenta RP
 
W tym roku po raz trzeci wziąłem udział w projekcie „ Dzień Przedsiębiorczości”  organizowanym przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Projekt ten odbywa  się pod honorowym patronatem Prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego.
 Mój pierwszy Dzień Przedsiębiorczości , roku 2011 spędziłem  w miejskim ratuszu. Odbywałem praktyki na stanowisku Zastępcy Burmistrza Miasta i Gminy Szubina. Podczas praktyk dekretowałem listy, uczestniczyłem w naradach pracowników urzędu, brałem udział w zebraniach wiejskich.
W następnym roku  praktyki w ramach Dnia Przedsiębiorczości odbyłem w Ministerstwie Spraw Zagranicznych na stanowisku asystenta Ministra Spraw Zagranicznych Radosława Sikorskiego. W ramach praktyk brałem udział w uroczystości nominacji ambasadora Grecji , towarzyszyłem Panu Ministrowi w Radiowej Trójce podczas udzielania wywiadu, wykonywałem czynności biurowe.
 Tegoroczny Dzień Przedsiębiorczości spędziłem w Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, w dziale Kadr i Odznaczeń, na stanowisku specjalisty. Podczas tego dnia miałem możliwość zapoznać się z działalnością i strukturą Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a w szczególności z zadaniami realizowanymi przez Biuro Kadr i Odznaczeń. Miałem również okazję zwiedzać Pałac Prezydencki  i spotkać się z Panem Prezydentem Bronisławem Komorowskim.  Po skończonych praktykach, dzięki uprzejmości  posłanki Pani Ewy Żmudy – Trzebiatowskiej miałem możliwość wraz z Panią Poseł zwiedzać Sejm RP. 

Podczas zwiedzania Sejmu miałem okazję poznać osobiście obecną
Panią Minister Edukacji Narodowej  Krystynę Szumilas, byłego Ministra Sprawiedliwości Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz Posła Jana Tomaszewskiego. Spotkałem również polską snowboardzistkę Jagnę Marczułajtis – Walczak posłankę na Sejm VII kadencji.

                                                               Patryk Dzikowski

zobacz zdjęcia

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj58
Wczoraj63
Tydzień240
Miesiąc1395
Wszystko138544

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42