naszesukcesy

 

rok szkolny 2016/2017

 

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2016/2017 otrzymała Kinga Kalinin
  • Realizacja projektu w programie Erasmus - szczegółowy plan działań
  • I miejsce w XI Gminnym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim- Hanna Wiśniewska
  • Stypendium Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego na rok szkolny 2016/2017 otrzymała Martyna Cieplińska
  • Mistrzostwa Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Grze Błyskawicznej w Warcabach Stupolowych :
( III – miejsce w klasyfikacji indywidualnej  – Dominika Pawłowska klasa IIa ,II – miejsce w klasyfikacji indywidualnej –  Dominik Iwiński klasa IIa ,IV – miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Amadeusz Leszczyński klasa IIa ,V – miejsce w klasyfikacji indywidualnej –  Adam Wencka  klasa IIa )
XLVII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego - etapu okręgowego - Katarzyna Polcyn , II a
VII edycja plebiscytu "Wolontariusz Roku Powiatu Nakielskiego" - Paulina Wojtczak i Anna Wiśniewska
XÎ Powiatowy Konkursie Językowym "Poliglota" - I m. Filip Grochala ( rozszerzony j. niemiecki),
II m. Kinga Kalinin (rozszerzony j. angielski)
XVII Poznański Festiwal Teatrów „Marcinek 2017” - wyróżnienie Teatru Meandry za spektakl „Między nami dobrze jest”
VI Kujawsko-Pomorskie Spotkania Teatrów „Zwierciadła” w Bydgoszczy - III miejsce dla Teatru Meandry
Mistrzostwa województwa w warcabach stupolowych - I   miejsce – Katarzyna Modrzyńska , III miejsce – Dominik Iwiński
Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych - I miejsce drużyna z I LO w Szubinie
Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych - I miejsce drużyna z I LO w Szubinie
Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców - I miejsce sztafeta dziewcząt I LO
Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w indywidualnych biegach przełajowych - II miejsce - Hanna Wiśniewska, II miejsce - Marcel Grabowski
 Turniej Językowy MULTILINGUA - III miejsce - Martyna Cieplińska, Filip Grochala, Wiktor Borzych i Olgierd Cyganek
 

 

 

 

 

 rok szkolny 2015/2016

 

  • Stypendium Prezesa Rady Ministrów  na rok szkolny 2015/2016 otrzymała Martyna Winkowska ( średnia ocen 5,11)
  • Aleksandra Pietrykowska zakwalifikowała się do etapu okręgowego XLII Olimpiady Historycznej
  • Mistrzostwa Województwa w Warcabach Stupolowych -  III m-ce    Lidia Leciejewska , I m-ce     Dominik Iwiński klasa Ia, II m-ce  Amadeusz Leszczyński klasa Ia, III m-ce Wiktor Paszkiet klasa Ia,  I m-ce  Dominika Pawłowska klasa Ia, I m-ce  Alicja Marchlewska klasa IIIa, II m-ce Karolina Krajewska klasa III a , III m-ce  Martyna Kowalewska 
  • IV miejsce  w  Zawodach  Strzeleckich  o Puchar Starosty Nakielskiego
  • Nagroda w  XI Ogólnopolskim Spotkaniu Teatrów Coś-chcących - Teatr Meandry 
  • II miejsce w Półfinale  XVIII Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Piłce Ręcznej dziewcząt
  • I miejsce  w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego - Hanna Wiśniewska
  • IV miejsce w Mistrzostwach  Powiatu  Nakielskiego w Piłce Ręcznej chłopców
  • I miejsce  w Mistrzostwach  Powiatu Nakielskiego w Piłce Ręcznej dziewcząt
  • II miejsce w  III Mistrzostwach  Powiatu Nakielskiego w Pływaniu o Puchar Starosty Nakielskiego - Patrycja Maciejewska 
  • I miejsce ( dziewczęta) i II miejsce (chłopcy) w Mistrzostwach  Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • III miejsce w XXIV Turnieju Szachowym w Bydgoszczy- Amadeusz Leszczyński
  • I miejsce ( dziewczęta i chłopcy) w Mistrzostwach Gminy w Piłce Siatkowej Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Gminnym Konkursie o Powstaniu Wielkopolskim - Hanna Wiśniewska 
  • II miejsce w Gminnym Konkursie o Powstaniu Wielkopolskim - Piotr Szeffler
  • II miejsce w XVIII Powiatowym Konkursie Wiedzy Historycznej "Powstanie Wielkopolskie 1918/1919 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych"- Hanna Wiśniewska, Piotr Szeffler , Wiktor Borzych
  • III miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce w Spale- Karolina Krajewska ( rekord życiowy w skoku w dal , z wynikiem 5,57m)
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym "Poliglota" - Maciej Duda
  • II miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym "Poliglota" - Kinga Kalinin
  • I miejsce w II Powiatowym Konkursie Recytacji Poezji i Prozy w Języku Angielskim - Hanna Wiśniewska

 

 
 
rok szkolny 2014/2015
  • III miejsce w Wieloboju Rzecznym na Noteci (drużyna w składzie :  Filip Półtorak, Kamil Smoliński , Łukasz Woźniak , Bartosz Świątkowski , Szymon Wilczyński ,Michał  Ksit , Piotr Zmudziński , Jakub Kwaśniewski ,Olgierd  Rostowski , Bartosz Kozdęba , Filip Matuszak , Michał Bieliński )
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Ziemnym Szkół Ponadgimnazjalnych- Przemysław Zieliński
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Kamil Smoliński
  • IV miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Szymon Wilczyński
  • V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Induwidualnych Biegach Przełajowych - Jakub Kwaśniewski
  • V miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Indywidualnych Biegach Przełajowych - Ola Domińska
  • I miejsce sztafety dziewcząt i chłopców w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • IX miejsce sztafeta dziewcząt i XVI miejsce sztafeta chłopców w XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w Sztafetowych Biegach Przełajowych
  • II miejce w V Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Lubaszczu- Dominika Pobłocka
  • III miejsce w V Powiatowym Konkursie Piosenki Angielskiej i Niemieckiej w Lubaszczu- Filip Homeja 
  • VI miejsce w XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w Piłce Ręcznej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Pływaniu w stylu zmiennym - Patrycja Maciejewska
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Pływaniu w stylu dowolnym - Patrycja Maciejewska
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu nakielskiego w Pływaniu w stylu dowolnym - Filip Półtorak
  • IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego - Weronika Dorszewska
  • IV miejsce w Powiatowym Turnieju Tenisa Stołowego - Przemysław Zieliński
  • I miejsce  w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej dziewcząt
  • VII miejsce w XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w Koszykówce dziewcząt
  • II miejsce w Powiatowych Mistrzostwach  w Piłkę Ręczną Szkół Ponadgimnazjalnych ( drużyna chłopców i drużyna dziewcząt)
  • VI miejsce w Finale Wojewódzkim  w Piłkę Ręczną Szkół Ponadgimnzjalnych ( drużyna dziewcząt)
  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Szubin w Siatkówce Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych
  • II miejsce w Mistrzostwach Gminy Szubin w Siatkówce Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Koszykówce chłopców
  • VIII miejsce w XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w Koszykówce chłopców
  • XLV Olimpiada Literatury i Języka Polskiergo- II etap - Aleksandra Pietrykowska
  • I miejsce w Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim - Piotr Szeffler, Filip Półtorak, Łukasz Woźniak
  • I , II miejsce w Konkursie " Co wiecie o swojej gminie i powiecie " - Piotr Szeffler , Aleksandra Pietrykowska
  • I miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Angelika Banach
  • I, II , III miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Karolina Krajewska, Martyna Kowalewska, Paula Tulińska
  • I, II ,III miejsce w biegu na 100 m w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Szymon Wilczyński, Bartosz Świątkowski, Mateusz Ksit
  • I, II ,III miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Karolina Krajewska, Martyna Kowalewska, Sylwia Komasa
  • I miejsce w skoku w dal w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Szymon Wilczyński
  • I, II ,III miejsce w biegu na 800 m w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Angelika Banach, Martyna Cieplińska, Sylwia Komasa
  • IV miejsce w biegu na 1000 m w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA - Jakub Kwaśniewski
  • I miejsce drużynowo dziewcząt i I miejsce drużynowo chłopców w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w LA
  • I miejsce w Zawodach Sportowo-Pożarniczych gminy Szubin
  • II miejsce w Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych
  • II miejsce w VI Powiatowym Turnieju Językowym MULTILINGUA - Martyna Cieplińska, Filip Grochala, Alicja Marchlewska, Kinga Kalinin
  • I miejsce w III Powiatowych Mistrzostwach Małych Drużyn Sanitarnych
  • Wyróżnienie w Gminnym Konkursie o pelikanie - Aleksandra Pietrykowska ( poezja)
  • VI miejsce w XXII Okręgowych Mistrzostwach Pierwszej Pomocy w Bydgoszczy
  • II i III miejsce oraz I miejsce w części praktycznej w I Powiatowym Konkursie Udzielania Pierwszej Pomocy w Kcyni - Natalia Januszewska, Oliwia Piechowiak 

 

rok szkolny 2013/2014

 
  • I i II miejsce w II Bydgoskiej Karoliadzie
  • II miejsce w Wieloboju Rzecznym 2013
  • II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych 
  • IV miejsce - Monika Pawlak w Indywidualnych Mistrzostwacj Powiatu w Biegach Przełajowych
  • V miejsce -Martyna Kowalewska w Induwidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
  • I miejsce - Kamil Smoliński w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
  • II miejsce - Kamil Smoliński w Indywidulanych Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych
  • V miejsce - Szymon Wilczyński w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatuw Biegach Przełajowych
  • II miejsce- Martyna Kowalewska w Zawodach Pływackich "Szkoła Mistrzów Pływania 2013" (50 m stylem grzbietowym)
  • II miejsce - Patrycja Maciejewska w Zawodach Pływackich "Szkoła Mistrzów Pływania 2013" (50 m stylem dowolnym)
  • II miejsce - Patryl Zetler w Zawodach Pływackich "Szkoła Mistrzów Pływania 2013" (50 m stylem grzbietowym)
  • I miejsce - Patrycja Maciejewska w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Pływaniu (50 m stylem dowolnym i 100 m stylem zmiennym)
  • II miejsce - Patryk Zetler w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Pływaniu (50 m stylem grzbietowym)
  • II miejsce - Filip Półtorak w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Pływaniu (50 m stylem klasycznym i 100 m stylem zmiennym)
  • VIII miejsce - Patrycja Maciejewska w Wojewódzkich Finałach Szkół Ponadgimnazjalnych w Pływaniu
  • I miejsce - Mikołaj Kalinowski w plebiscycie Młody Talent Krajny i Pałuk 2013
  • I miejsce - Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce- Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Chłopców
  • II miejsce - Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt
  • II miejsce - Tomasz Giza - Tróbój siłowy ,zawody powiatowe
  • Aleksandra Pietrykowska z klasy IB zakwalifikowała się do etapu okręgowego XLIV Olimpiady Literatury i Języka Polskiego
  • Julia Rajmann z klasy z klasy III A zakwalifikowała się do etapu okręgowego Olimpiady Lingwistyki Matematycznej
  • Bartosz Świątkowski - laureat XV Wojewódzkiego Konkursu Młodych Twórców
  • Artur Woźniak, Piotr Szefler i Filip Półtorak - III miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim.
  • Laureatki Powiatowego Konkursu Matematycznego dla klas III - Agnieszka Makowiecka , Martyna Thielmann i Patrycja Rzekanowska
  • I miejsce- Agnieszka Ślagowska w Powiatowym Konkursie Ortograficznym o Pióro Starosty Nakielskiego ( XI edycja)
  • I miejsce - Justyna Stachowiak w VI Międzyszkolnym Konkursie Profilaktyki "Nałogi- droga donikąd"
  • I miejsce (drużyna chłopców i drużyna dziewcząt) w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Koszykówce

 

rok szkolny 2012/2013 

  • I miejsce (dziewczęta) i III miejsce (chłopcy) w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w I Międzyszkolnych Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w streetballu
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej (dziewczęta)
  • I miejsce w Konkursie Wiedzy  o Powstaniu Wielkopolskim 1918-1919 - Małgorzata Lewczyńska, Patrycja Stachowiak , Marcin Domiński
  • etap okręgowy Olimpiady Literatury i Języka Polskiego - Dorota Folarzyńska, Jessica Lamparska, Aleksandra Karakiewicz , Julia Żygulska
  • Półfinał Międzynarodowej  Olimpiady Lingwistyki Matematycznej - Julia Rajmann
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym Poliglota - Alekasandra Karakiewicz z klasy III a
  • III miejsce w Powiatowym Konkursie Językowym Poliglota - Marta Szymaniak z klasy II b
  • II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w piłce siatkowej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w piłce koszykowej dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w piłce koszykowej chłopców
  • I miejsce w Halowym Turnieju piłki nożnej dziewcząt
  • VI miejsce w XIV Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w koszykówce dziewcząt 2012/2013
  • Nagroda dla najlepszej aktorki XI Ogólnopolskiego Festiwalu Małych Form Teatralnych "Arlekinada 2013" w Inowrocławiu- Karolina Saganowska z klasy III a
  • Grand Prix Kcyńskiego Festiwalu Sztuki - Teatr Meandry
  • III miejsce w X edycji Powiatowego Konkursu Ortograficznego - Aleksandra Karakiewicz z klasy III a
  • I miejsce w II Powiatowej Olimpiadzie Obrony Cywilnej - Mateusz Smoliński , Kamil Smoliński z klasy Ib
  • wyróżnienie w konkursie Młode Talenty Mikołaj Kalinowski
  • II miejsce w VIII Przeglądzie Eksperymentalnych Studenckich Tworów Karkołomnie Artystycznych PESTKA w Bydgoszczy - Teatr Meandry z przedstawieniem "Kopciuch"
  • II miejsce w IV Powiatowym Turnieju Językowym "Multilingua" -Marta Szymaniak, Agnieszka Ślagowska, Oliwia Kalaczyńska, Kamila Grochala
  • II miejsce w III Powiatowym Multimedialnym Konkursie Historycznym - Sandra Stranz
  • Etap okręgowy XXXIX Olimpiady Historycznej - Konrad Kujawski

 

rok szkolny 2011/12

  • Michał Stodolny z IB został powołany do kadry narodowej juniorów młodszych na rok 2012  (bieg na 60 m przez płotki)
  • Klub Wolontariusza został wyróżniony nagrodą Wolontariusz Roku 2011
  • I miejsce Magdaleny Tokarczyk z klasy II a w konkursie "Świat współczesnej kobiety, kobieta w świecie"
  • II miejsce Agnieszki Januszewskiej z klasy I a  w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Wolność na zakręcie -13.XII.1981"
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Biegach Przełajowych Paterek 2011- Klaudia Lustig z klasy Ib i Michał Pokorski z klasy III b
  • III miejsce Beaty Błochowiak z klasy Ia  i Alicji Lis z klasy Ib w Gminnym Konkursie "Młodzież kontra alkohol"
  • VI miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Spale, w trójskoku- Monika Frontczak , rekord życiowy 11, 28 m
  • XIII miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Spale ,w trójskoku- Klaudia Lustig, rekord życiowy 10, 28 m
  • V miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Spale, w biegu na 60 m przez płotki - Michał Stodolny z wynikiem 8,35 s
  • I miejsce w Konkursie Językowym "Poliglota" - Diana Fazel z klasy IIIa
  • wyróżnienie w Konkursie Okręgowym "Mój las" - Artur Przemorski , za pracę na temat: Gospodarka leśna, a różne formy ochrony przyrody
  • I miejsce w konkursie historycznym "Powstanie Wielkopolskie 1918/19 na Krajnie i Pałukach na tle wydarzeń międzynarodowych" - Małgorzata Lewczyńska, Artur Przemorski i Marcin Domiński
  • I miejsce w Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Koszykówce Dziewcząt
  • III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Koszykówce Chłopców
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w Piłce Siatkowej dziewcząt
  • III miejsce w Ćwierćfinałach Wojewódzkich - Koszykówka dziewcząt
  • Finaliści XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości - Kacper Grześko i Artur Przemorski
  • III miejsce w Konkursie Ortograficznym o Pióro Starosty Nakielskiego - Marika Zielińska
  • III miejsce w Konkursie Ekologicznym "Dobra energia dla wszystkich" - Agnieszka Januszewska z klasy IIIa 
  • III miejsce w I Olimpiadzie Obrony Cywilnej - Kasia Czechowska i Małgosia Lewczyńska
  • III miejsce w VI Powiatowym Konkursie Chemicznym "KWARK" - Małgorzata Lewczyńska i Paulina Karwowska
  • V miejsce w XX Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK
  • V miejsce w biegu na 60 m przez płotki w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - Michał Stodolny
  • I miejsce w biegu na 400 m przez płotki w Mistrzostwach Międzywojewódzkich - Michał Stodolny
  • I miejsce w biegu na 400 m , II miejsce w biegu na 100 m , II miejsce w sztafecie 4 x 400 m w XIV Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich- Michał Stodolny
  • XII miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - Klaudia Lustig
  • III miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Międzywojewódzkich - Klaudia Lustig
  • IV miejsce w sztafecie 4x 400 m w XIV Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich - Klaudia Lustig
  • VI miejsce w trójskoku w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych - Monika Frontczak
  • II miejsce w trójskoku w Mistrzostwach Międzywojewódzkich - Monika Frontczak
  • I miejsce w sztafecie 4x100 m, II miejsce w skoku w dal, II miejsce w sztafecie olimpijskiej , IV miejce w biegu na 100 m w XIV Igrzyskach Olimpijskich Sportowców Wiejskich - Monika Frontczak
  • II miejsce w biegu przez płotki na 400 m w  Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Krakowie - Michał Stodolny

Wcześniejsze sukcesy

  • Teatr Menadry - I miejsce w konkursie "Język angielski na scenie" Złotów 2009
  • Teatr Meandry - II miejsce w konkursie krótkich form teatralnych "Drama Jamboree"
  • Laureaci Powiatowego Konkursu Matematycznego
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie "Kwark"
  • I miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim
  • I i II miejsce w IV Powiatowym Konkursie Językowym "Poliglota"
  • I miejsce w Konkursie Rejonowym "Polska droga do wolności"
  • I miejsce w powiecie nakielskim w zawodach Obrony Cywilnej "Bezpieczne Życie"
  • I miejsce w powiecie nakielskim w XVII Ogólnopolskich Zawodach Pierwszej Pomocy PCK
  • I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w sztafetowych biegach przełajowych
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w koszykówce chłopców
  • II i III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego w piłce ręcznej
  • I i II miejsce w Mistrzostwach Powiatu nakielskiego w pool-bilardzie
  • I i IV miejsce w Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w wielobojach