Dziewczyny z naszej szkoły w składzie:
Nicole Strzępek, Julia Fojucik, Oliwia Piechowiak, Daria Staśkiewicz, Ewelina Gwizdek, Julia Marchlewska, Weronika Rosińska oraz Wiktoria Andryszak
pierwszy raz w historii szkoły wygrały ćwierćfinały wojewódzkie w koszykówkę
i tym samym awansowały do PÓŁFINAŁÓW!
Opiekunem drużyny jest Pani Małgorzata Bielska - Pingot! 
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
koszykowkadruzyna2017
 
 
17 lutego 2017 roku w sali gimnastycznej I Liceum Ogólnokształcącego w Szubinie odbyły się Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Chłopców Szkół Ponadgimnazjalnych.
Do zawodów przystąpiły trzy zespoły: ZSP Szubin, TL Kołaczkowo i zespół gospodarzy I LO Szubin. Mistrzostwa uroczyście otworzyła dyrektor I LO w Szubinie pani Elżbieta Kłosowska-Hilscher, życząc wszystkim zawodnikom zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair play. Spotkania rozegrane zostały systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów, a sędzią głównym zawodów był pan Rafał Witkowski.
Kolejność spotkań i ich wyniki:
ZSP Szubin – I LO Szubin  0:2 
ZSP Szubin – TL Kołaczkowo  2:0
I LO Szubin – TL Kołaczkowo  2:0.
Klasyfikacja końcowa zawodów:
1 miejsce  I LO Szubin
2 miejsce  ZSP Szubin
3 miejsce  TL Kołaczkowo.
 
Zwycięski zespół gospodarzy zagrał w składzie:  Filip Paszkiet, Filip Matuszak, Bartek Wojciechowski, Mateusz Czubaj, Marcel Grabowski, Radosław Habera, Patryk Murawski, Bartek Smoliński. Opiekun zespołu Małgorzata Bielska-Pingot. Drużyna I LO w Szubinie będzie reprezentować gminę Szubin na Mistrzostwach Powiatu Nakielskiego już 27 lutego br. w ZSŻŚ w Nakle. PWODZENIA !!!
                                                                                                                                  
                                                                                                                         Opracowała:
                                                                                                                          M. Bielska-Pingot
 17luty2017

 

W środę 15 lutego 2017 roku w Sali gimnastycznej I LO w Szubinie rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Szubin w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji stanęły trzy drużyny dziewcząt:  ZSP  Szubin, TL  Kołaczkowo i I LO  Szubin. Mecze rozegrano systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów. Sędzią zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego pan Rafał Witkowski.
Kolejność spotkań i ich wyniki:
ZSP Szubin – I LO Szubin  0:2 (16:25,15:25),
ZSP Szubin – TL Kołaczkowo  2:1 (22:25, 25:17, 15:6)
I LO Szubin – TL Kołaczkowo  2:0  (25:20, 25:17)
Klasyfikacja końcowa mistrzostw:
1 miejsce I LO Szubin
2 miejsce ZSP Szubin
3 miejsce TL Kołaczkowo.
Zwycięski zespół gospodarzy zagrał w składzie : Kinga Wysocka, Klaudia Wąs, Sylwia Komasa, Martyna Stypczyńska, Kinga Kalinin, Oliwia Piechowiak, Weronika Rosińska, Hanna Wiśniewska, Oliwia Lewandowska, Nicol Strzępek, Julia Fojucik, Klaudia Kozakiewicz, Monika Domińska. Opiekunem zespołu była Małgorzata Bielska-Pingot. Drużyna dziewcząt I LO będzie reprezentować gminę Szubin na zawodach powiatowych 24.02.2017r w Nakle. POWODZENIA !!! 
                                                                                                                          Opracowała:
                                                                                                                           M. Bielska-Pingot

 

27 października br. w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Województwa Kuj-Pomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych. Powiat nakielski reprezentowała sztafeta dziewcząt z naszej szkoły w składzie:
Martyna Cieplińska, Hanna Wiśniewska, Sylwia Komasa, Daria Staśkiewicz, Julia Fojucik, Anita Lis, Klaudia Kozakiewicz, Oliwia Lewandowska, Weronika Rosińska, Anna Wiśniewska.
Ten start nie należał do udanych ponieważ na 9tej zmianie biegnąca Weronika zasłabła i nie dobiegła do strefy zmian i tym samym nasza sztafeta została zdyskwalifikowana. Ale takie sytuacje w sporcie bywają. Dziękujemy dzieweczętom za postawę i sportową walkę . Za rok będzie lepiej

 

W sobotę 14.01.2017 roku w sali gimnastycznej I LO w Szubinie odbył się
Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora I LO w Szubinie
z okazji obchodów jubileuszu 25-lecia szkoły.
 
Był to pierwszy turniej z trzech zaplanowanych imprez sportowych, które odbędą się w ramach obchodów tegorocznego jubileuszu szubińskiego ogólniaka.
Na turniej przybyły cztery zespoły dziewcząt z naszych szkół gimnazjalnych tj. :Gimnazjum Kowalewo, Gimnazjum z Mycielewa, Gimnazjum nr 1 i nr 2 z Szubina. W turnieju PK zagrał również zespół gospodarzy. Turniej w imieniu pani dyrektor otworzyła organizatorka turnieju, pani  Małgorzata Bielska-Pingot nauczyciel w-f w szubińskim liceum. Życząc zespołom zdrowej, sportowej rywalizacji zaprosiła do wspólnego tańca- belgijki, która rozgrzała wszystkie zawodniczki.
Mecze zostały rozegrane systemem „ każdy z każdym”, do 2 wygranych setów. Emocji nie zabrakło do samego końca, kiedy to faworyt turnieju- zespół Gimnazjum nr2 z Szubina w swoim ostatnim meczu przegrał nieoczekiwanie z drużyną Gimnazjum nr 1 i tym samym zajął ostatecznie II miejsce w turnieju.
Wyniki poszczególnych spotkań:
1.Gimn.nr1- Gimn. Kowalewo  0:2 w setach ( 12:25, 14:25)
2.Gimn.nr1- Gimn.nr2  2:1 (16:25, 25:21, 16:14)
3.Gimn.nr1- Gimn. Mycielewo  0:2 (12:25, 14:25)
4.Gimn. Kowalewo- Gimn.nr2  1:2 (25:21, 20:25, 11:15)
5.Gimn.Kowalewo- Gimn. Mycielewo 1:2 (23:25, 25:23, 15:17)
6.Gimn. Mycielewo- Gimn.nr2 1:2 (23:25, 25:22, 11:15)
Ostateczne wyniki turnieju:
I miejsce Gimnazjum w Mycielewie   - 6pkt
II miejsce Gimn. nr2 w Szubinie  -5pkt
III miejsce Gimn.w Kowalewie  - 5pkt
IV miejsce Gimn.nr1 w Szubinie – 2pkt.
 
Najlepszą zawodniczką turnieju została Ewelina Flig z drużyny Gimnazjum w Mycielewie- otrzymała ona dyplom oraz nagrodę rzeczową – piłkę siatkową. 
Gratulujemy zwyciężczyniom turnieju – drużynie dziewcząt z Gimnazjum w Mycielewie, która zdobyła Puchar Dyrektora I LO w Szubinie i życzymy kolejnych sportowych sukcesów . Wszystkim uczestniczkom turnieju gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą sportową postawę i rywalizację.
Składamy podziękowania Radzie Rodziców I LO za ufundowanie słodkiego poczęstunku.
Zapraszamy na kolejne turnieje już 18 lutego.
                                                                                                 Tekst opracowała :
                                                                                                   M. Bielska-Pingot
 
 
 
W piątek 30 września 2016 roku w Paterku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego
w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców.
 
 
Naszą szkołę reprezentowała sztafeta dziewcząt i chłopców.
Sztafeta dziewcząt I LO w Szubinie w składzie:     Sylwia Komasa, Martyna Cieplińska, Daria Staśkiewicz, Hanna Wiśniewska, Julia Fojucik, Kozakiewicz Klaudia, Maja Finc, Oliwia Lewndowska, Weronika Rosińska, Julia Rejment zajęła I miejsce i tym samym będzie reprezentować powiat nakielski na zawodach wojewódzkich 27października 2016 roku w Dolinie Śmierci w Bydgoszczy.
 
Do rywalizacji wśród chłopców stanęło 7 sztafet. Sztafeta chłopców I LO w Szubinie w składzie:   Radosław Habera, Mateusz Czubaj, Patryk Morawski, Marcel Grabowski, Filip Paszkiet, Filip Grochala, Mateusz Olszowy, Michał Urbański, Patryk Olszewski, Bartek Smoliński, Mateusz Sądel zajęła VI miejsce.
GRATULUJEMY ! ! !
Trzymamy kciuki za dziewczęta, które staną do rywalizacji w zawodach wojewódzkich  27 października.
                                                                                                                 Tekst: Małgorzata Bielska-Pingot
09.2016 10
 

 

23 września 2016 roku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w indywidualnych biegach przełajowych.
Naszą szkołę reprezentowali : Hanna Wiśniewska, Radosław Habera i Marcel Grabowski. Dziewczęta biegały na dystansie 1500 metrów, a chłopcy mieli do pokonania 2000 m. 
Wyniki naszych uczniów:
 
Hania Wiśniewska zajęła II miejsce ,
Marcel Grabowski zajął II miejsce wśród zawodników z licencją.
Hania i Marcel będą reprezentować powiat na zawodach wojewódzkich już 7 października 2016.
GRATULUJEMY i trzymamy kciuki !!! 

 

W niedzielę w bydgoskim MDK 1 odbyły się mistrzostwa województwa w warcabach stupolowych.
W zawodach startowało 2 uczestników z szubińskiego I LO im. Stanisława Wyspiańskiego.
Uczniowie naszej szkoły zajęli:
I   miejsce – Katarzyna Modrzyńska  (juniorki do lat 19) klasa IIa
III miejsce – Dominik Iwiński             (juniorzy do lat 19) klasa IIa.
 
zdjęcia: Piotr Szybowicz
 warcabyMW
 
warcabyMW 2
 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj34
Wczoraj65
Tydzień195
Miesiąc1233
Wszystko136456

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42