Turniej Halowej Piłki Nożnej dziewcząt
W piątek 9 marca 2012 roku w hali sportowej ZSP Nakło rozegrany został Turniej Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji Dnia Kobiet. Do turnieju zgłosiło się pięć drużyn dziewcząt :ZSP Szubin, I LO Szubin, ZSP Lubaszcz, I LO Nakło i gospodynie zawodów ZSP Nakło. Zawody rozegrano systemem "każdy z każdym". Każda drużyna rozegrała cztery mecze .Mecze były bardzo emocjonujące, a najciekawszy okazał się ostatni mecz pomiędzy Szubiniankami, który zakończył się remisem 3:3. Pierwsza bramkę tego spotkania strzeliły dziewczęta z Szubińskich Ogórków 1:0, następnie dziewczęta z I LO strzeliły wyrównującą bramkę i wynik spotkania był 1:1. Kolejna bramka dla LO 2:1, następna też dla dziewcząt z Wyspiańskiego i zrobiło się 3:1 i wydawałoby się ,że wynik spotkania już przesądzony i I LO wygra turniej , gdy niespodziewanie dziewczęta z ZSP Szubin zdobyły drugą bramkę i było już 2:3, no i w ostatniej minucie dziewczęta z ZSP strzeliły wyrównującą bramkę i ostateczny wynik spotkania był 3:3.
W ostatecznej punktacji klasyfikacja końcowa turnieju :
 I miejsce  I LO Szubin
 II miejsce I LO Nakło
 III miejsce ZSP Szubin
 IV miejsce ZSP Nakło
 V miejsce  ZSP Lubaszcz
Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymała bramkarka I LO w Nakle, a najlepszą zawodniczką turnieju została uczennica ZSP Szubin.
Dziewczęta Wyspiańskiego utrzymały I miejsce ,które zajmują już kolejny rok z rzędu. W turnieju dwa mecze wygrały i dwa zremisowały.
Zespół zagrał w składzie:
K. Erlich-bramkarka, J. Jakubiak, J. Wiśniewska, K. Burzych, L. Kral, M. Czyż, K. Lustg, K. Czechowska, J. Lamparska, A. Walkowiak, K. Sieradzka, A. Korczyńska.
Brawo!!!
zdjęcia z meczu
       

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj43
Wczoraj59
Tydzień310
Miesiąc1044
Wszystko138193

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42