Rozgrywki rozpoczęły się już 6 marca od losowania grup turniejowych. Do grupy A trafiły drużyny ubiegłorocznych mistrzyń szkoły tj. drużyna dziewcząt z klasy III B i wicemistrzynie obecna klasa III A oraz dziewczęta z klasy I A i kl. II B, razem cztery zespoły. W grupie B znalazła się drużyna z klasy II A, kl. I B i II C. Eliminacje w grupach grane systemem „ każdy z każdy „ były bardzo emocjonujące szczególnie w grupie A, gdzie już w pierwszym spotkaniu doszło do starcia ubiegłorocznych mistrzyń i wicemistrzyń szkoły w tej dyscyplinie sportu. Mecz kl. III A- kl. III B był bardzo zacięty i podczas spotkania doznała poważnej kontuzji kolana jedna z lepszych zawodniczek turnieju, kapitan zespołu klasy III B - ubiegłorocznych mistrzyń- Joanna Jakubiak. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem klasy III A 2 : 0. Bramki dla zespołu kl. III A zdobyła Jagoda Erlich -2. Kolejne spotkanie w grupie A pomiędzy kl. I A – kl. III B również zakończyło się porażką dziewcząt z III B . Wynik 1 : 0 chyba zniechęcił dziewczęta z klasy III B do dalszej rywalizacji, bo ostatni swój mecz oddały Walkowerem nie stawiając się na spotkanie z drużyną klasy II B, tym samym zajęły ostatnie IV miejsce w grupie i nie awansowały do dalszego etapu rozgrywek.                                                                                                
W grupie B w poszczególnych meczach strzelonych zostało najwięcej bramek. Tu królowały dziewczęta z klasy II A, które strzeliły najwięcej bramek tj. 6 i straciły tylko 1 bramkę zajmując I miejsce w grupie i zyskały awans do półfinału. Na II miejscu uplasowała się klasa II C i również awansowała do dalszego etapu rozgrywek z dorobkiem 5 strzelonych bramek i też tylko 1 straconej.                         Wyniki spotkań grupowych na załączonych tabelach.                                                                                                                   Pierwsze spotkanie półfinałowe 18 kwietnia rozegrały   kl. III A – kl. II A 1 : 0 ( I polowa 0 : 0,  II połowa 1 : 0 ). Bramkę dla kl. III A zdobyła Jagoda Erlich, kapitan zespołu.                                                                             
Drugi mecz rozegrały dziewczęta z kl. II C – kl. I A wynik spotkania 1 : 0 ( I połowa 0 : 0, II 1 :0 ). Bramkę zdobyła Gosia Lewczyńska.

Spotkanie o III miejsce pomiędzy kl. II A - kl. I A zakończył się wynikiem 1 : 0 ( I połowa 1 : 0,II 0 : 0) Zwycięska bramkę dla zespołu klasy II A strzeliła Jagoda Wiśniewska.

Finałowe spotkanie kl. III A – kl. II C zakończyło się po emocjonującej grze wynikiem 1 : 0 ( I połowa   0 : 0, II 1 : 0 ). Bramkę dla zespołu zdobyła Jagoda Erlich, kapitan drużyny. Skład drużyny klasy III A : Jagoda Erlich – kapitan, Małgorzata Łuksztet, Agnieszka Pioterek, Beata Kuś, Natalia Szczukowska – bramkarka, Katarzyna Erlich i Magda Siuda.

Wyniki końcowe IV Mistrzostw I LO w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt w roku 2011/ 2012:

I miejsce klasa III A

II miejsce klasa II C

III miejsce klasa II A

IV miejsce klasa I A 

                                                                                                                                                                                                   Zwycięskie zespoły otrzymały puchary i dyplomy ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią , które na ręce kapitanów drużyn wręczyła radna Starostwa Powiatowego w Nakle pani Beata Szymczak wraz z organizatorką turnieju Małgorzatą Pingot, nauczycielką wychowania fizycznego I LO w Szubinie. Organizatorzy turnieju wyróżnili i również najwszechstronniejszą zawodniczkę , którą została Katarzyna Czechowska z klasy II C oraz najlepszą bramkarkę – Katarzynę Bońda z klasy I A. Obie zawodniczki otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, których fundatorem była Hurtownia Sprzętu sportowego PAAK w Bydgoszczy. GRATULUJEMY ZWYCIĘSKIM ZESPOŁOM !!!

Rozgrywki zostaly dofinansowane przez Starostwo Powiatowe w Nakle w ramach grantu na organizacje zajęć pozalekcyjnych pt. „WYBÓR NALEŻY DO CIEBIE, SZKOŁY POD ŻAGLAMI KRZYWOUSTY I WYSPIAŃSKI”, którego autorką i koordynatorką jest Małgorzata Bielska- Pingot.                                         Celem tego turnieju było nie tylko wyłonienie najlepszego zespołu ,czy zawodniczki, lecz pokazania jednego ze sposobów aktywnego spędzania czasu wolnego oraz doskonałą forma zachęcenia dziewcząt do uprawiania tej dyscypliny sportu. Turniej ten pozwala dla dziewczęta na rozwijanie ich indywidualnych umiejętności technicznych w piłce nożnej oraz na zdobywanie doświadczeń i umiejętności gry na boisku. Przynosi to wymierne efekty podczas zawodów międzyszkolnych, a należy tu podkreślić fakt, że dziewczęta z Wyspiańskiego już trzeci rok z rzędu wygrały w Powiecie Turniej Piłki Nożnej.

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wczoraj51
Tydzień164
Miesiąc1319
Wszystko138468