Nasze dziewczęta obroniły ubiegłoroczny tytuł Mistrzyń Powiatu w koszykówce i pokazały, że nadal są najlepsze !

1 marca 2013 r. w naszej sali gimnastycznej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej Dziewcząt.
Do wspólnej rywalizacji stanęły dziewczęta z Zespołu Szkół  Ogólnokształcących w KcyniZespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad NoteciąI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią oraz nasza reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisław Wyspiańskiego w Szubinie - mistrzynie z 2012 r. Zawody w imieniu Starosty Tadeusza Sobola otworzył dyrektor I LO w Szubinie pan Stanisław Głowacki.

Mecze rozegraliśmy systemem pucharowym, każdy mecz po 4 kwarty trwające 8 minut.        W sumie rozegrano 4 spotkania, które sędziowali: pan Daniel Wypych i Adam Kulczyk.

Wyniki poszczególnych spotkań
ZSP Nakło - LO Kcynia 31: 12 (9:2, 7:4, 9:3, 6:4)
LO Szubin - I LO Nakło 37:16 ( 12:8, 3:2, 8:2, 14:4)
Mecz o III miejsce:
LO Kcynia - I LO Nakło 39:15 (9:4, 9:4, 10:2, 10:5)
Mecz o I miejsce
LO Szubin - ZSP Nakło 41:26 ( 4:4, 14:6, 12:8, 11:8)

Po zaciętym meczu o pierwsze miejsce ostatecznie zwyciężyły nasze dziewczęta zdobywając tym samym tytuł Mistrzyń Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej w roku 2013. Udowodniły, że nadal są najlepsze

Reprezentacja dziewcząt z Wyspiańskiego zagrała w składzie:

Aleksandra Walkowiak, Kinga Sieradzka, Małgorzata Lewczyńska, Katarzyna Czechowska, Agata Korczyńska, Anna Mika, Weronika Dorszewska, Patrycja Rzekanowska, Klaudia Lustig, Paulina Masiakowska, Ola Ptasznik, Ewa Mikołajewska.
 W drugiej połowie marca zagramy w ćwierćfinałach wojewódzkich. Gratulujemy dzisiejszej wygranej i życzymy powodzenia w dalszej grze.