4 marca 2013 r. w hali szubińskiego ogólniaka odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej Chłopców.
Do wspólnej rywalizacji stanęli panowie z Liceum Ogólnokształcącego w KcyniZespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad NoteciąI Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Nakle nad Notecią oraz gospodarze I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisław Wyspiańskiego w Szubinie. Grano systemem pucharowym, każdy mecz po 4 kwarta trwające 8 minut. W sumie rozegrano 4 spotkania.

Grupa A
LO Szubin – ZSP Nakło – 48: 24 (16:4, 13:2, 6:8, 13:10)

Grupa B
LO Kcynia – I LO Nakło 41:24 ( 12:8, 8:9, 7:2, 14:5)

Mecz o III miejsce:
I LO Nakło – ZSP Nakło 23:48 (10:5, 4:4, 0:20, 9:9)

Mecz o I miejsce
LO Szubin –  LO Kcynia 38:26 (16:4, 6:8, 6:5, 10:9)

Po zaciętym meczu o pierwsze miejsce ostatecznie zwyciężyli podopieczni Jacek Pingot zdobywając tym samym tytuł Mistrzów Powiatu Nakielskiego w Piłce Koszykowej Chłopców w roku 2013. Panowie z szubińskiego liceum zagrali w składzie: Rafał Pingot, Piotr Górnowicz, Filip Półtorak, Jakub Rosiński, Andrzej Pilarski, Karol Kostrzewski, Dawid Stępniewski, Konrad Kujawski, Patryk Milde, Przemysław Pawlak, Sebastian Maćkowiak. W drugiej połowie marca zagrają podobnie jak panie z LO Szubin w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim. Gratulujemy dzisiejszej wygranej i życzymy powodzenia w dalszej grze.