Młodzież z naszej szkoły na  Finałach Polski Juniorów w siatkówkę!!!
W środę,  2 kwietnia 2014 r. uczennice i uczniowie I LO  kibicowali swoim kolegom z XI LO w Bydgoszczy - siatkarzom BKS „Chemik”.  
Był to pierwszy mecz w fazie grupowej z Treflem Gdańsk i zakończył się spektakularną wygraną  bydgoskich siatkarzy 3:0!  
W drużynie „Chemika” wystąpiło miedzy innymi dwóch zawodników będących mieszkańcami Szubina:  Janek Lesiuk i Remik Szczucki -Kriese. To miły akcent dla naszego miasta i powód do dumy  dla mieszkańców Szubina i rówieśników. Dlatego  warto było uczestniczyć w tak ważnym młodzieżowym wydarzeniu sportowym na poziomie ogólnopolskim.
Atmosfera panująca w czasie meczu była szczególnie gorąca, gdyż hala sportowa wypełniona była do ostatniego miejsca. Podczas meczu nasi uczniowie bardzo aktywnie i emocjonalnie wspierali drużynę z Bydgoszczy i zapewne pozostali pod wrażeniem ich gry,  tym bardziej, że celem wyjazdu było  zachęcenie uczniów do codziennej aktywności fizycznej i  uczestnictwa we wszelkiej  rywalizacji sportowej.  
Mistrzem Polski Juniorów został  zespół  AKS  Rzeszów, a siatkarze „Chemika” po 5-ciu dniach zmagań w bardzo wyrównanej  walce zajęli  IV miejsce . To bardzo duży sukces, gratulujemy !
Nasi uczniowie mieli  możliwość  wspólnej pamiątkowej  fotografii….
Dorota Tumiłowicz-Lesiuk
kibicujemy14d

Licznik odwiedzin

Dzisiaj45
Wczoraj51
Tydzień164
Miesiąc1319
Wszystko138468

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42