otrzesiny2011

 Tegoroczne otrzęsiny klas I przygotowała klasa II c, której wychowawcą jest p. Arleta Marchlewska. Uczniowie klasy II c pozwolili pierwszakom sprawdzić się w wielu konkurencjach.

Otrzęsinowe zmagania trwały pięć dni (od 12 do 16.09). Każdego dnia obowiązywał inny strój (Batmana, Szalonego Kapelusznika, Panny i Pana Młodego, kowboja, gejszy) oraz zestaw pytań, za którego rozwiązanie otrzymywali punkty. Wszyscy jednak z utęsknieniem czekali na piątek, bo to właśnie wtedy odbyły się finałowe, otrzęsinowe rozgrywki!

Przed spotkaniem w szkolnej auli odbył się tradycyjny przemarsz ulicami Szubina. Odwiedziliśmy m.in. nasze dawne szkoły, w Zespole Szkół spotkaliśmy się z Panią Dyrektor Gabrielą Rojek, która nie tylko nas gorąco przywitała ale także chwilę nam kibicowała.

Po powrocie w mury szkoły rozpoczęliśmy finałową rozgrywkę między klasami pierwszymi, które musiały zmierzyć się z kilkoma zadaniami - m.in. odśpiewanie hymnu szkoły, zaprezentowanie krótkich tekstów o gospodarzach otrzęsin czy… poszukać zapałki w kisielu (używając tylko ust!!!). Nie zabrakło tradycyjnej mikstury, której posmakować musiał każdy nowy licealista.

W ostatecznym rozrachunku zwyciężyła klasa I b, ale obie klasy świetnie się bawiły i obie wykazały się duchem walki.

zdjęcia z otrzęsin znajdują się w Galerii - otrzęsiny 2011

 

 

Licznik odwiedzin

Dzisiaj5
Wczoraj35
Tydzień314
Miesiąc901
Wszystko139854

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42