Siatkarki i siatkarze zagrali w Mistrzostwach Gminy Szubin w Siatkówce.
 
W minionym tygodniu odbyły się rozgrywki siatkarskie o Mistrzostwo Gminy Szubin w siatkówce Szkół Ponadgimnazjalnych. Chłopcy rozegrali swój turniej we wtorek z  Technikum Logistycznym oraz gospodarzem z ZSP Szubin. Dziewczęta natomiast zagrały następnego dnia we środę na własnej sali gimnastycznej z reprezentacją Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Szubina. Niestety nasze obie drużyny nie zakwalifikowały się do dalszych rozgrywek powiatowych w Nakle i musiały się zadowolić  wice-mistrzostwem Gminy Szubin. Siatkarki i siatkarze naszej szkoły, po zaciętej rywalizacji, przegrały swoje najważniejsze mecze o dalsze rozgrywki powiatowe z reprezentacjami ZSP Szubin wynikiem 1:3.  Na uwagę zasługuje fakt, że drużyna dziewcząt z naszej szkoły to w większości uczennice klasy pierwszej z niewielkim jeszcze doświadczeniem, daje to nadzieję na siatkarskie sukcesy w kolejnych latach…
Opiekunami podczas zawodów były: Małgorzata Bielska-Pingot oraz Dorota Tumiłowicz-Lesiuk.
mgs2015 6

Licznik odwiedzin

Dzisiaj20
Wczoraj51
Tydzień139
Miesiąc1294
Wszystko138443

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42