16 marca 2015 roku byliśmy gospodarzami Mistrzostw Powiatu Nakielskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce chłopców.

W zawodach wzięły udział tylko dwa zespoły tj. ZSP Staszic z Nakła i drużyna gospodarzy LO Szubin.

Spotkanie sędziował pan Daniel Wypych.
Pierwsza kwarta meczu była dość wyrównana i zakończyła się wynikiem LO Szubin- ZSP Nakło 7:6. Kolejne kwarty zdominowali nasi chłopcy zdecydowanie wygrywając w trzeciej kwarcie 9:2 i w kolejnych 11:4, 23:10. Spotkanie I LO Szubin- ZSP Nakło zakończyło się wynikiem 50:22 i tym samym reprezentacja Wyspiańskiego obroniła ubiegłoroczny tytuł mistrzów powiatu, kwalifikując się do ćwierćfinałów wojewódzkich, które odbędą się 24.03.15r w Inowrocławiu. Punkty dla LO zdobyli : F. Półtorak 25 pkt. P.Pawlak 12 pkt.( 4x 3pkt), K. Kujawski 6pkt.,M. Czubaj 5 pkt.. J. Kwaśniewski 2pkt. Skład drużyny chłopców I LO w Szubinie : Filip Półtorak, Przemysław Pawlak, Gracjan Olszewski, Konrad Kujawski, Jakub Kwaśniewski, Michał Ksit, Mateusz Czubaj, Bartek Świątkowski. Opiekun zespołu : Małgorzata Pingot.