VII miejsce dziewcząt w XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiadzie w koszykówce.

 

17 marca 2015 r. na sali Zespołu Szkół nr 5 w Bydgoszczy odbył się Ćwiećfinał XVII Kujawsko-Pomorskiej Licealiady w Koszykówce dziewcząt, w którym wzięły udział trzy drużyny: Zespół Szkół Bielice, drużyna gospodarzy XX LO MS Bydgoszcz i I LO Szubin. Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym".
Reprezentacja naszej szkoły pierwszy mecz zagrała z ZS Bielice i spotkanie zakończyło się wynikiem 39:35. W związku z przegraną w pierwszym spotkaniu nasze dziewczęta grały drugi mecz z XX LO MS Bydgoszcz, w którym to mimo zmęczenia zdobyły 26 pkt. Mecz zakończył się wynikiem 118:26 dla Bydgoszczy. Ostatecznie nasza drużyna zajęła III miejsce w ćwierćfinale, a VII miejsce w województwie. Gratulujemy !!!
Skład drużyny I LO: A. Mika, K. Krajewska, M. Kowalewska, A. Banach, P. Tulińska, O. Piechowiak, K. Wysocka, M. Stypczyńska, K. Wąs, M. Jeżakowska, J. Rejment.

Opiekun : M.Bielska-Pingot.

licealiada2015 7

zobacz pozostałe zdjęcia

Licznik odwiedzin

Dzisiaj0
Wczoraj61
Tydzień0
Miesiąc1155
Wszystko138304

Copyright © 2017. All Rights Reserved.

I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Szubinie, ul. Kcyńska 1, 89-200 Szubin, tel. (52) 384 99 42