DWA MEDALE DLA UKS WYSPIAŃSKI SZUBIN
W sobotę, 4 marca, we Włocławku odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego w biegach przełajowych. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzi szubińscy lekkoatleci z UKS Wyspiański. W biegu dziewcząt na dystansie 600 m rocznika 2006 bezkonkurencyjna okazała się Agata Spychalska, która powtórzyła sukces z ubiegłego roku i zdobyła złoty medal. W tym samym biegu na trzecim miejscu uplasowała się Maria Staroń, a tuż za nią na czwartej pozycji ukończyła zawody Anna Szczech. Bardzo dobre piąte miejsce w kategorii chłopców rocznika 2007 zajął Oskar Radke.
Mimo, iż dla wielu zawodników Wyspiańskiego był to pierwszy start w zawodach tak dużej rangi, oczywiście nie zawiedli Oni oczekiwań szkoleniowców. W klasyfikacji punktowej lekkoatleci UKS Wyspiański Szubin zajęli bardzo dobre, ósme miejsce, konkurując między innymi z takimi potęgami jak Zawisza Bydgoszcz czy Vectra Włocławek.