W niedzielę 30 października zawodnicy i trenerzy UKS Wyspiański Szubin wzięli udział w
Biegu Charytatywnym z okazji 25-lecia Hurtowni Motoryzacyjnej „GORDON”.

Bieg miał charakter sztafety, w której brały udział 5-osobowe drużyny. Każdy z zawodników musiał pokonać co najmniej jedno okrążenie w trakcie godzinnego biegu.
Ilość pokonanych okrążeń została przeliczona na złotówki i przekazana na rzecz potrzebujących rodzin z niepełnosprawnymi dziećmi w Gminie Szubin.
Przedstawiciele UKS Wyspiański Szubin pokonali razem 117 okrążeń. Pierwsze miejsce w klasyfikacji kobiet zdobyła drużyna UKS Wyspiański Women w składzie: Karolina Krajewska, Martyna Stefanowicz, Martyna Leppert, Marysia Staroń, Agata Spychalska.
Skład pozostałych drużyn:
UKS Wyspiański Szubin :  Tomasz Kaszewski,  Tomasz Staroń,  Roman Tucholski, Dawid Wróbel,  Brajan Broda – 4 miejsce w klasyfikacji ogólnej
UKS Wyspiański Women II: Zosia Bembnista, Antosia Bembnista, Amelia Pechta, Roksana Wesołowska, Katarzyna Staśkiewicz – 15 miejsce w klasyfikacji ogólnej, 2 wśród kobiet.

gordon2016

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z lekkiej atletyki. Ze względu na duże zainteresowanie zajęcia odbywają się cztery razy w tygodniu:
1.Grupa początkująca we wtorki o 17.00 na sali LO Szubin i w soboty o 10.30 na stadionie
2. Grupa średniozaawansowana i zaawansowana w środy  17.00 na hali przy SP1, w czwartki o 17.00 na sali LO Szubin i w soboty o 10.30 na stadionie.