11 grudnia w Myślęcinku lekkoatleci z UKS Wyspiański Szubin wzięli udział w biegu przełajowym z cyklu CITY TRAIL.

Podopieczni Tomasza Staronia startowali w kategorii D3 (roczniki od 2004 do 2006) na dystansie 1 km.

Najlepszy wynik uzyskała Maria Staroń, która zajęła 3 miejsce z czasem 04:29,2, a tuż za nią, z minimalnie gorszym czasem 04:30,1 uplasowała się Agata Spychalska. Dobrze pobiegł również Radosław Siekierski, który na tym samym dystansie zajął dwunaste miejsce z czasem 04:25,5. Uzyskane wyniki są szczególnie cenne, ponieważ wszyscy wspomniani zawodnicy UKS należeli do najmłodszych w swojej kategorii wiekowej. Daje to ogromne nadzieje na sukcesy w kolejnych zawodach tej serii, które odbędą się w styczniu.